תקליטן לחתונה

״לנגן את השירים העכשוויים זה משהו שהרבה יודעים לעשות אך לשלב אותם בצורה חלקה, ברגע הנכון ועוד בגרסאות מיוחדות שהאוזן לא נתקלת בהם ביומיום זו אומנות. היכולת לנצל רגעים קסומים ולמלא אותם בצלילים נעימים שמגרים את המוח להניע את הגוף בחופשיות, משדרגים את החוויה המוסיקלית לעוצמתית ולהנאה מקסימלית ברחבת הריקודים״

במצבים שתחומים אחרים לא הצליחו לרגש אנשים, מוזיקה הצליחה. לא מפתיע שטל סויסה נמצא בתחום הזה. כבר כילד קטן נהג לטייל במשרדי החברה הגדולה של אביו ומשפחתו המורחבת מהם ינק בגיל צעיר את רזי הענף ויצא איתם להופעות, אירועים ומסיבות ולמד איך להגיש חוויה מוזיקלית ברמה הגבוהה ביותר במשך למעלה מעשור. כל אלה קידמו את טל לאחד התקליטנים המבוקשים היום בתחום.

מוסר עבודה קפדני ובלתי מתפשר שעומד בראש סדר עדיפויותיו מעניק ללקוחותיו חוויה מוזיקלית בלתי רגילה באירוע שלהם. שמדברים על תקליטן לחתונה לא מדובר רק בניגון  המוזיקה הנכונה אלא גם בעריכות מוזיקליות, שיפור הסאונד והמרדף אחר הציוד המקצועי ביותר בכדי למקסם את החוויה ברחבת הריקודים. הכל אצלו חייב לעבוד בסינכרון מושלם, כמקהלה אחת. “מבחינתי, המוזיקה מניעה את הרגשות והאהבה בעולם” אמר טל בריאיון שנעשה איתו, הדי ג׳יי הצעיר והמוכשר שהספיק לעניין לא מעט אמנים ומנהלים מוזיקליים מונע מדבר אחד – טהרת המוזיקה.

בין אם זו חתונת בוטיק או הופעה מול רבע מיליון אנשים (הייתם צריכים לראות אותו ביום העצמאות האחרון), טל אינו מתפשר ועובד לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר שהתחום דורש ותמיד יהיה דרוך ומוכן להגיש אירוע בעל תוכן מוזיקלי עשיר, מגוון וסוחף. היכולת לקרוא את הקהל תוך שניות, להבין מה ילהיט את האווירה ויגרום לרחבה לגעוש הביאה את טל להפיק יצירות מוזיקליות מעשה ידיו שהוא משלב באירועים והתשבחות לא מאחרות לבוא. האג’נדה של טל “ליצור ולנגן מאהבה”, מגיעה מתוך העובדה שהמוזיקה היא מפעל חייו וכל כולו עוסק אך ורק בזה. ההופעה, הצוות והציוד שמסודרים כאילו מדובר ביחידה קרבית ממושמעת ומתוקתקת הביאו את החברה של טל סויסה לאחת המבוקשות בתחום.

ההרגשה הכי טובה היא לדעת שלקחת את בעלי המקצוע הטובים ביותר לאירוע שלך, במוזיקה – טל סויסה הוא הכתובת.

שתפו עם חברים