״אירועים עסקיים מזמן הפכו להזדמנות טובה להכיר בצורה אישית את עמיתיך לעבודה שלא בזמן העבודה ולגבש בערב אחד קסום ומהנה בין כלל העובדים והמחלקות ובעצם להגיד לכולם תודה על פועלם בחברה. זהו בעצם שלב נוסף בחיזוק תדמיתה העסקי והחברתי של חברה החותרת להיות חברתית ואנושית במקביל לאתגרים העסקיים העומדים לנגד עיניה״

אחת מהמחלקות האהובות עלינו בחברה היא מחלקת אירועים עסקיים. מוזיקה לאירועי חברה בדרך כלל מחולקת לפי שלבי האירוע החל מקבלת פנים ועד לשלב העיקרי והוא הריקודים. העובדה שלערב אחד (או צהריים) נפגשים כל העובדים בזמן ובמקום שאינם נפגשים בדרך כלל ביום יום, מאפשרת לנו הזדמנות לסחוף את האורחים והמבלים ליהנות ולהתפרק בצורה מיוחדת ומהנה.

אנו מציעים סוגים שונים של אירועי קונספט מפורטים ומאופיינים לפי סדר גודל החברה, אופי האירוע, הדרישות מנציגי החברה וכמובן תוספות וחידושים מתקדמים ביותר שישדרגו את האירוע ויעניקו לאורחים הנאה מקסימלית.

לאירועי חברה יש חשיבות רבה לתדמית החברה בנוגע ליחס עובדיה, חיזוק היחסים הטובים כלפיהם ובעצם שמירה על האוצר האנושי שלה. מנהלים ובכירים בחברות עתירי ניסיון, יודעים שהצלחה של חברה נבנית על כתפיהם של עובדים מסורים המשקיעים את כל כולם בהצלחת החברה והתקדמותה העסקית והחברתית.

אותם עובדים חרוצים שעושים רבות כדי להרים את החברה הכי גבוה שאפשר צריכים לקבל תמורה הוגנת בחזרה ולאו דווקא רק תמורה כספית. מחקרים מצביעים על שיפור בתפקוד חברות, ארגונים ומוסדות לפי מספר פרמטרים ואחד מהם תופתעו או לא, אירועי חברה.

אירועים במהלך שנת פעילות החברה כגון: חגים, ערבי צוות, גיבוש או סתם מפגש חברתי מחוץ לשעות העבודה מראים לעובד שהוא לא רק מספר או בורג קטן במערכת אלא באמת שותף אמיתי להצלחת הארגון ובשותפות צריך לחשוב גם על האחר ולתת. במרוצת השנים, לקחנו חלק באירועים מכל הסוגים והגדלים, הפקות ענק או אירועי בוטיק עם קונספט ייחודי ומעניין הכולל הנחיה והגשה מוזיקלית עשירה ומהנה שמעצימה את תחושת ה״ביחד״ בין כל הנוכחים.

הפידבקים היו חשובים לנו ונוכחנו לדעת שאכן תרמנו רבות למורל העובדים בחברה שקיבלו בעצם תודה ענקית מההנהלה והוועדים שהשקיעו ועודם משקיעים. בכל שנה אנו יוזמים יחד עם החברות שהכניסו אותנו לחלק מהמשפחה, תכניות אמנותיות ומוזיקליות לחגים ושאר אירועים מזדמנים שהחברה עושה במהלך השנה.

ברשותינו הציוד, הניסיון, הצוות והמקצועיות להפיק אירוע על כל מחלקותיו ובכל מקום בארץ. גני אירועים, מתחמים ומרחבים פתוחים הם רק חלק קטן מהאפשרויות העומדות לרשותכם להפיק אירוע חברה ייחודי ומהנה שידברו עליו עוד הרבה, אנחנו שם בשבילכם. מוזמנים להיכנס למחלקות נוספות באתר שלנו ולהתרשם מיתר השירותים שאנו מציעים ויחד איתנו להפיק את האירוע הבא בחברתכם.

שתפו עם חברים