״ייעוץ מוזיקלי לאירוע הינו חלק בלתי נפרד מהצלחת הערב ואף מכריע, שכן בחירת שירים נכונה והתאמתה לקהל, תביא לרחבה מלאה וגועשת גם אם לא כולה בנויה מצעירים. עד היום, מוזיקה לאירועים הייתה בנויה בצורה ברורה: מזרחית, להיטים ובסוף הטראנס. לנו יש להציע הרבה מעבר לכך כי בסופו של דבר, אחרי האוכל, העיצובים והמגנטים – חווית הריקודים היא הקובעת״

מוזיקה מדויקת = חתונה מוצלחת.

לכל זוג מאורס או בעלים של אירוע יש את החזון איך האירוע שלהם ייראה. יש כאלה שרוצים נטו מסיבה, יש שרוצים חלוקה שתאפשר לכולם ליהנות מאותו הערב, יש כאלה שרוצים רק את הסגנון האהוב עליהם כל הערב ויש שנותנים לתקליטן שלהם יד חופשית במהלך כל האירוע.

כל האופציות הן נכונות, תקליטן לחתונה מקצועי או לכל אירוע אחר יידע לקרוא קהל, להבין מה הולך באירוע וכמובן לגרום לכולם לרקוד. זה לא מובן מאליו, בדרך כלל ברחבה יש את הגרעין של הצעירים שמבחינתם ככל שהמוזיקה יותר מקפיצה ורועשת כך עדיף ומאידך, יש קהל שהוא לא הכי צעיר בגילו אך מהווה חלק משמעותי ברחבה ותורם רבות לאנרגיות שלא היה מתנגד לכמה להיטי רוק או שנות ה 80 שיכניסו אווירה רעננה וקצת שונה ברחבה. בפגישת התיאום המוזיקלי, אנו יושבים יחד אתכם, מקשיבים ומפנימים את הרצון שלכם להביא לידי ביטוי את המוזיקה לאירוע שלכם בצורה הטובה ביותר. אנו נדע להגיד לכם מה הולך, מה מומלץ, איך אנחנו רואים את מהלך האירוע כאשר מטרה אחת עומדת לנגד עינינו – הצלחת האירוע.

תקליטן מומלץ לחתונה הוא תקליטן שגרם לקהל להרעיף עליו שבחים גם הרבה אחרי שהאירוע היה ורוב הסיכויים זה כי הוא ידע להגיש נכון את המוזיקה בכל שלבי הערב. לא תמיד הבקשות שנלקחו בחשבון במהלך פגישת התיאום המוזיקלי תואמות למציאות בשטח כלומר, ב״זמן אמת״ ברחבת הריקודים וכאן נדרשת היכולת והמקצועיות של אותו הדי ג׳יי לקרוא נכון את הקהל ומיד להכניס את הטראק הנכון שירים בחזרה את האווירה ויגרום לרחבה לבעבע. טל סויסה, מפיק ועורך מוזיקלי שם דגש עיקרי בעניין זה שכן עריכה מוזיקלית נכונה והגשתה באירוע תעיד על הצלחתו. לגרום לכולם לקום ולרקוד, להשתולל וכמובן להרים ידיים גבוה גבוה ולהרגיש במסיבה אמיתית יחד עם בעלי השמחה – זהו הסיפוק הכי גדול שלו מהתחום.

מוזיקה לחתונה תתוכנן לפי הסגנונות המוכרים אך תמיד תשודרג במגוון גרסאות ורמיקסים מעניינים המתאימים לכל רגע באירוע. הייעוץ המוזיקלי מאופיין לפי מספר קטגוריות כגון: כניסה לחופה, כניסת המשפחות, הסגנונות המומלצים, ריקודי הסלואו וכמובן שלבי הריקודים העיקריים באירוע. כמו כן, יש לתכנן את מוזיקת הרקע שתתנגן בשלב קבלת הפנים והגשת המנות. בנוסף חברתנו מציעה הופעות live ועריכות מוזיקליות המותאמות אישית לבעלי האירוע.

הקדשת מחשבה לכל חלק וחלק במהלך האירוע תביא בסופו של דבר להפקה מוזיקלית מהנה ומעניינת שתגרום לאירוע להיות מושלם. אז צרו קשר ונשמח לעזור לכם

שתפו עם חברים