״שדרוגים לחתונה מהבולטים כיום הן תוספות סאונד ותאורה שניתן להזמין כתוספת לתכנית המוזיקלית. חתונות מוצלחות מתאפיינות בחשיבה מחוץ לקופסא לגבי האמצעים שמוסיפים הנאה לחוויה ברחבת הריקודים ולגרום לאורחים לבלות בצורה בלתי רגילה ממערכות תאורה ושמע מתקדמות שנותנות תחושה שגורמת לגוף לא להפסיק לרקוד״

שדרוגי במה לאירועים ומסיבות זה הדבר הכי מבוקש היום בתחום. אי אפשר להתעלם מזה, זה סוחף, זה מרים וזה בהחלט משדרג את האירוע והחוויה ברחבה. בשנים האחרונות עמדות לייזרים היו כחלק בלתי נפרד מנוף עמדת הדי ג׳יי אך כיום ניתן לראות תוספות של במות על הבמה המקורית של האולם, שורות של פנסי תאורה ושאר מכונות עשן ופירוטכניקה מסביב.

אנו מציעים מגוון שירותי במה מתקדמים שיהפכו את רחבת הריקודים שלכם למועדון ריקודים של ממש וכמובן ״ישטפו״ את כל האולם במגוון רחב ומגניב של פנסים צבעוניים ותאורת לייזר. במחלקת שדרוגי הבמה ניתן גם לצרף תפאורה מתאימה שתיתן מראה אחיד לכל הבמה ללא צורך בתוספות עיצוב יקרות. יחד עם בעלי האירוע אנו יושבים ומאפיינים את התוכנית המוזיקלית ובודקים אילו אופציות אכן יתאימו לזוג והכי חשוב בתקציב שמתאים להם. חשוב לדעת, לא צריך להכביד בכמות התאורה והתפאורה בכדי שהאירוע יהיה מרשים. אנו נדע להציג תכנית מוזיקלית יחד עם התוספות הרלוונטיות והמומלצות לפי מספר פרמטרים כגון: תקציב, כמות האורחים הצפויה באולם, אופי האירוע וכמובן חלומותיו של הזוג.

ישנה חשיבות רבה לאופי המקום, גן אירועים או אולם סגור ואף אולם משולב שהאפשרות בו נרחבת לשלב בין שני החללים ולעצב את התאורה והשדרוגים בצורה חכמה שתיתן אווירה שוטפת בשני המתחמים.

המון זוגות ובעלי אירועים משקיעים כסף רב בגימיקים ואובייקטים בכדי שהאירוע יהיה שמח יותר, מהנה יותר ויהפוך למסיבה אך מפספסים את החוויה האמיתית. ברגע שבמה משודרגת עם תאורה חכמה ולייזרים, זזה לפי קצב המוזיקה (וזה לא משנה באיזה שלב באירוע) חווית הריקודים ברחבה מתעצמת ואיתה האנרגיות הופכות את האירוע מ״עוד אירוע״ למסיבה של ממש.


מרכיב נוסף וחשוב לא פחות הוא הסאונד, ברוב האירועים והמסיבות אנו רואים מערכת הגברה הנמצאת באולם והיא זו שמשמיעה את הצלילים. לא תמיד זה הפתרון המושלם לאירוע, ישנם אירועים שמצריכים תוספות של מערכת סאונד חיצונית בכדי לתת פתרון מוזיקלי נכון, יעיל ובריא לאוזניים של האורחים. לדוגמא: מערכת סאונד של האולם לאירוע בו צפויים להתארח מעל 700 אורחים, לא תמיד תיתן את החוויה המוזיקלית המקסימלית ביותר שאפשר לתת מפני שיש חוקים לכמות אורחים ביחס לכמות הרמקולים באולם וכמובן לאיכותם. תקליטנים רבים מתחום החתונות והאירועים לא לוקחים בחשבון עובדה זו ומחפשים רק להעצים את החוויה באולם ע״י הגברה מקסימלית, לא מבוקרת ואף מסוכנת שפוגעת בחוש השמיעה של האורחים. למי לא קרה לצאת מהאולם עם צפצופים באוזניים? זה בגלל סיבה אחת, המערכת לא התאימה לכמות האורחים.

אחת הסיבות שהפכו את טל לתקליטן מומלץ לחתונה, היא היכולת שלו לייעץ מקצועית נכון לזוג לא רק בתכנית המוזיקלית אלא בחשיבות המפרט הטכני שנמצא על הבמה עצמה והשפעתם על האווירה במהלך הערב. אז מעבר ליופי ולפאר ששדרוגי הבמה תורמים לרמת האירוע, יש לקחת בשיקול מספר פרמטרים שעלולים להיות מכריעים להצלחת האירוע. אנו נשמח לשבת אתכם על כוס קפה ולהציג את כל החידושים והשירותים הכי מבוקשים כיום בענף האירועים והמסיבות.

שתפו עם חברים