כיום אחד מבעלי המקצוע הראשונים שזוג בוחר הוא התקליטן לחתונה שלהם. ישנם כאלה שסוגרים את הדי ג׳יי לחתונה שלהם עוד הרבה לפני שסגרו אולם ותאריך. זה לא סתם קורה, יש חשיבות רבה למי שמנגן באירוע. ההרגשה, התאורה, הקהל והאנרגיות ברחבה מושפעים בצורה ישירה מהסגנון המוזיקלי שאותו dj יגיש במהלך הערב. יש משפט שאומר: ״הכי חשוב באירוע זה אוכל טוב ומוזיקה טובה״, לגבי האוכל אין לנו שליטה אך לגבי המוזיקה? הגעתם למקום הנכון.

כיום תקליטן מקצועי חייב להיות בעל מאגר מוזיקלי עשיר ומגוון שישולב במהלך הערב גם אם אותו סגנון או שיר לא ציונו בפגישת התיאום המוזיקלי. אך זה לא מספיק, על אותו תקליטן לחתונה להיות בעל הידע והמקצועיות להגיש את הטראק הנכון, ברגע הנכון. התפתחות ענף האירועים הביאה ללא מעט דרישות מלקוחות והסטנדרטים אכן עלו ובצדק. אצלינו בחברה, חיים 24/7 את החידושים, הסגנונות והרעיונות איך להגיש תכנית מוזיקלית מגוונת, יצירתית, בועטת ומעניינת שתגרום לכלל האורחים לרקוד ברחבה מאשר לצפות בישיבה מהצד. כל האירועים עוברים בקפידה תחת עיניו של די ג׳יי טל סויסה שמאפיין אותם בתיאום לציפיות של בעלי הזוג כולל הצעות, אפשרויות ויוזמות מוזיקליות ובעצם משדרג את האירוע לרמה שהזוגות לא חשבו עליה לפני הפגישה.

החתירה למקצועיות בכל פרט ובכל שלב במהלך הערב, מה לנגן, מה לשלב ואיך לשלב זאת נכון, זורמת אצלו בעורקים ואכן התוצאות בשטח מדברות בעד עצמן. התאמת הסגנון המוזיקלי לאופי האירוע חשובה מאוד שכן הצלחתו עומדת על תנאי זה. להגיש שיר אחד או שניים ולהמשיך לנגן כרגיל זו לא מומחיות, אך לדעת לנווט נכון בין חלקי האירוע ולשלב בחלקלקות בלתי מורגשת בין הסגנונות, בין האיטי למהיר, בין הצפוי לבלתי צפוי זו מומחיות – אנו קוראים לזה אומנות.

לגרום למאות אורחים, צעירים ומבוגרים, לנוע כלהקה אחת ברחבה בוערת ושמחה, זה הסיפוק הכי גדול שלנו וזוהי הסיבה שאנו נמצאים בתחום זה. זוגות רבים מחפשים תקליטן מומלץ לחתונה, כי לפי המלצות ניתן לקבל רושם אמיתי איזה די ג׳יי באמת ראוי ומתאים לאירוע שלהם. אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמלצות המופיעות באתר וכמובן להגיע לפגישה אישית ולהתרשם בעצמכם.

 די ג’יי טל סויסה מתקלט בכל האזורים בארץ מחיפה עד אשדוד. אז אם אתם רוצים שהערב הזה יזכר כערב בלתי נשכח, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם בהפקת החתונה שלכם.

שתפו עם חברים